- Hanger | Ornament | Ballerina
ORNAMENT BALLERINADit mooie kleine ballerina wil je toch in je boom? Ze is van glas gemaakt en is 10 cm lang. Ze heeft een tule rokje aan en gouden schoentjes :)
€ 3,50 - Krans | Winter | Dennen | Kunststof | 40 CM
WINTERKRANS | DENNENWinterkrans met sneeuwafwerking, bewerkt met dennenappels. De krans is 40 cm en is een plaatje om te zien.
€ 19,95 - Krans | Winter | Dennen | Kunststof | 50 CM
WINTERKRANS | DENNENWinterkrans met sneeuwafwerking, bewerkt met dennenappels. De krans is 50 cm en is een plaatje om te zien.
€ 24,95 - Slinger | Winter | Dennen| 180cm
SLINGER | DENNEN | 180CM
Lange tweekleurige slinger met kleine dennenappeltjes voor decoratie doeleinden. De slinger is 180 cm lang.€ 12,95 - Hanger | Ster| Metaal | 12x2 cm
HANGER STER METAALStoere sterren van metaal, deze ster past in elk interieur. Hij is 12 x 2 cm en heeft een oogje met touw.
€ 3,95 - Hanger | Ster| Metaal | 15x2 cm
HANGER STER METAALStoere sterren van metaal, deze ster past in elk interieur. Hij is 15 x 2cm en heeft een oogje met touw.
€ 4,95 - Schaal | Sterren | 24x2 cm
DECORATIE SCHAAL MET STERREN STOER item voor de feestdagen! de decoratieschaal is 24x 2 cm groot. Je kunt hem gebruiken voor je mooie kaarsenhouders of kerstspulletjes.
€ 8,95 - Waxinehouder | Alu | Huis| 10x15cm
HOUDER VOOR KAARS ALU
Waxine licht houder ALU is een stoer item voor de wintermaanden. Hij is 10 x 15 cm en staat stoer in je interieur Bruin van buiten, goudkleurig van binnen. Wat een prachtig effect heeft als je er een kaars…€ 8,95 - Hanger | Ornament | Ster
ORNAMENT STERDeze Metalen ster kun je hangen aan de muur, tak of als decoratie neer te zetten. De hanger is 16 cm in de kleur wit| zwart.
€ 4,50 - Waxinelicht| Houder | Rond |Grijs
HOUDER WAXINE LICHT GRIJSMooi bewerkte ijzeren kaarsenhouder voor waxine | kaars. De kleur grijs met wat een blad structuur. Van binnen is de houder in een gouden kleur gespoten. De houder is 15x16x12 cm groot. Staat mooi in elk…
€ 12,95 - Lint | Kralen | 10M
DECORATIE LINT MET KRALEN
Dit is een prachtige, glinsterende zilveren lint met diamantvormige kralen. Het is een elegante en stijlvolle accessoire die je kunt gebruiken voor verschillende decoratieve doeleinden of het opfleuren…€ 2,50 ACTIEPRIJS
Textiel | Poster | Rendier | 40 x 30 cmTEXTIELPOSTER - RENDIEREen echte eyecatcher! De textielposter is gemaakt van kreukvrij textiel en houten beuken stokken. Hang de textielposter op aan het meegeleverde lederlook touwtje. Zeer goede kwaliteit geprint.
∙…€ 14,95 € 9,95- Lint | Flower | 9M
DECORATIE LINT FLOWER
Dit is een prachtige, glinsterende zilveren lint met diamantvormige kralen. Het is een elegante en stijlvolle accessoire die je kunt gebruiken voor verschillende decoratieve doeleinden of het opfleuren van…€ 2,75 - Huis | Hout | Hanger | Rood
HOUTEN HUISJEStoer houten huisje , leuk om ergens neer te hangen. Het huisje is 15 cm . Geverfd in een diep rode kleur.
€ 2,75